close
close
Sizi arayalım
İletişime geçmek ve detaylı bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.

Mimari tasarımı Kaya Arıkoğlu tarafından projelendirilen The Key Residence Adana’da şehrin merkezinde teknoloji ve estetiği müthiş bir uyumla bir araya getiriyor. The Key Residence konutlarda fonksiyonel ve konforlu yaşam alanlarını sakinlerine sunmayı hedefliyor.

The Key Residence 1 dönüm arsa üzerinde bir bloktan oluşan, Residence katlarında 10 adet 2+1 ve 10 adet 3+1 olmak üzere toplamda 20 adet konuttan oluşmaktadır.
               
The Key Residence Resepsiyon sistemi ile yönetilip, Fitness Salonu, Pilates ve Etüd Odası ile kat maliklerine eşsiz bir yaşam tarzı sunacaktır.
 
The Key Residence, yeşillerle donatılmış Peyzajı, Çocuk Parkı, Kamelyası, Açık ve Kapalı Otoparkı ile yaşam kalitenizi yükseltecek her türlü donanıma sahiptir.

The Key Residence 16 adet kapalı devre kamera sistemi, gece ve gündüz özel güvenlik görevlileri ile 24 saat gözetim altındadır. The Key Residence, estetik olduğu kadar güvenli bir yaşamın kapılarını aralıyor. Siz de burada, panoramik merkez park ve nehir manzarasını evinize konuk ederek, güzellikler şehri Adana’yı farklı bir dokunuşla benzersiz bir noktadan seyredin. . Ayrıca The Key Residence Merkezi Jeneratör Sistemi ile projenin ortak alanları ve dairelerin ihtiyacını da kapsayacak şekilde elektrik kesintilerine karşı korunmuştur.

The Key Residence konutlarda fonksiyonel ve modern yaşam alanlarını sakinlerine sunmayı hedefliyor. Akıllı detayların, minimal, pratik çözümlerin yanında, estetik bütünlüğü ön planda tutan bu 2+1 (155 m²) ve 3+1 (195 m²) geniş, kullanışlı ve modern konutları ile Cemalpaşa Mahallesi Ordu caddesinde yer almaktadır.

THE KEY RESIDENCE

The Key Residence