close
close
Sizi arayalım
İletişime geçmek ve detaylı bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.
The Hill Residence projesi Keskin İnşaat’ın prestijli, hayatı kolaylaştıran ve üst düzey yaşam tarzı sunan bir yaşam kompleksidir. Keskin İnşaat’ın yenilikçi, çağdaş ve modernist tutumunu yansıtan The Hill Residence; yeni nesil yaşayan akıllı konut ambiyansının bölgedeki en önemli projesidir.
 
The Hill Residence 3 dönüm arsa üzerinde iki bloktan oluşan Residence katlarında toplamda 64 adet modern 2+1 ve 3+1 konutlardan oluşmaktadır.
 
The Hill Residence Resepsiyon sistemi ile yönetilip, Fitness Salonu, Pilates, Etüd Odası,Hobi Odası ve Mini Kreşi ile kat maliklerine eşsiz bir yaşam tarzı sunacaktır.
 
The Hill Residence, yeşillerle donatılmış Peyzajı, Çocuk Parkı, Kamelyası, Basket Sahası ve Açık Otoparkı ile yaşam kalitenizi yükseltecek her türlü donanıma sahiptir.
 
The Hill Residence 24 adet kapalı devre kamera sistemi, gece ve gündüz özel güvenlik görevlileri ile 24 saat gözetim altındadır. Ayrıca Merkezi Jeneratör Sistemi ile projenin ortak alanlar ve dairelerin ihtiyacını da kapsayacak şekilde elektrik kesintilerine karşı korunmuştur.
 
The Hill Residence konutlarda fonksiyonel ve modern yaşam alanlarını sakinlerine sunmayı hedefliyor. Akıllı detayların, minimal, pratik çözümlerin yanında, estetik bütünlüğü ön planda tutan bu 2+1 ve 3+1 konutlar, Öğretmenler Bulvarında yer almaktadır. The Hill Residence hayatı kolaylaştırmak için tasarlanmış eşsiz bir Keskin İnşaat projesidir.  
THE HILL RESIDENCE PROJE KATALOĞU
Projemizi detaylı incelemek için proje kataloğunu indirebilirsiniz

The Hill Residence

The Hill Residence