close
close
Sizi arayalım
İletişime geçmek ve detaylı bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.
THE CORNER RESIDENCE

THE CORNER RESIDENCE

The Corner Residence projesi Keskin İnşaat’ın prestijli, hayatı kolaylaştıran ve üst düzey yaşam tarzı sunan bir yaşam kompleksidir. Keskin İnşaat’ın çağdaş ve modernist tutumunu yansıtan The Corner Residence; yeni nesil yaşayan akıllı konut ambiyansının bölgedeki en önemli projesidir.

THE CORNER RESIDENCE PROJE KATALOĞU
Projemizi detaylı incelemek için proje kataloğunu indirebilirsiniz

The Corner Residence projesi Keskin İnşaat’ın prestijli, hayatı kolaylaştıran ve üst düzey yaşam tarzı sunan bir yaşam kompleksidir. Keskin İnşaat’ın çağdaş ve modernist tutumunu yansıtan The Corner Residence; yeni nesil yaşayan akıllı konut ambiyansının bölgedeki en önemli projesidir.

The Corner Residence 4 dönüm arsa üzerinde tek blokta 1450 m² bodrum, 1450 m² zemin, 1450 m² asma kattan oluşan işyerleri, bağımsız girişli 1. ve 2.katlarda bulunan 60 m2 ile 540 m2 arasında değişen büyüklüklerden oluşan 6 adet 1+1, 2+1, 3+1 ofisler ve residence katlarında toplamda 45 adet modern 135 m2 3+1, 200 m2 4+1 ve 240 m2 4+1 konutlardan oluşmaktadır.

The Corner Residence Resepsiyon sistemi ile yönetilip, Konsiyerj Hizmeti ve Kat Hizmetleri, ile kat maliklerine eşsiz bir yaşam tarzı sunacaktır. Ayrıca teras katında bulunan Fitness Salonu, Sauna, Buhar Odası ve Mini Kafeteryası ile The Corner Residence sahiplerine dinlendirici bir seyir keyfi sunacak şekilde konuşlandırılmıştır.

The Corner Residence, yeşillerle donatılmış Peyzajı, Mini Kreşi, Süs Havuzu, 2250 m² Kapalı, 1150 m² Açık Otoparkı ile yaşam kalitenizi yükseltecek her türlü donanıma sahiptir.

THE CORNER RESIDENCE

The Corner Residence konutlarda fonksiyonel ve modern yaşam alanlarını sakinlerine sunmayı hedefliyor.

Açık ve Kapalı Otopark

Her daire için özel olarak ayrılmış açık ve kapalı otopark ile araçlarınızda en az sizin kadar güvende.

Panaromik Şehir Manzarası

Benzersiz bir manzara ile Adana’yı başka bir gözle görecek, bambaşka bir seyir keyfi yaşayacaksınız.

Toplantı Odası

İhtiyacınız olduğunda doğru toplantı alanına sahip olmanız için düşünülmüş, dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz şık ve tam donanımlı toplantı odası ile iş yaşamınız farklı bir boyuta taşınıyor.

Teknik Servis Hizmeti

Konusunda uzman profesyonel teknik servis ekibi; bakım servisleri ve basit ev içi tamirat hizmetleriyle hayatınızı kolaylaştırmak için her zaman hizmetinizde.

Playstation Odası

Ailecek keyifli zamanlar geçirebileceğiniz, geniş, ferah ve kullanışlı play station odası ile zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

Akıllı Ev Sistemi

Konforunuz için ihtiyacınız olan tüm gereksinimleri ve bina servislerini dokunmatik ekrana sahip akıllı ev sisteminden yararlanarak gerçekleştirebileceksiniz.

Merkezi Jenaratör

The Corner Residence’ta, içeriye girdiğiniz andan itibaren etkileyici bir hayat sizleri bekliyor.

Concierge Hizmeti

Araç kiralamadan kuru temizlemeye, fatura ödemeden ev içi temizliğine kadar birçok hizmetten faydalanabileceğiniz Concierge ile küçük ayrıntılarla meşgul olmadan evinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Resepsiyon Sistemi

Sizi ve misafirlerinizi karşılamak için her zaman hazır, güler yüzlü resepsiyon personeli ile lüx ve konfor hiç bu kadar ulaşılabilir olmamıştı.

3 Metre Kat Yüksekliği

Yüksek tavanları ve manzarayı kesintisiz veren boydan boya camlarıyla ferah ve aydınlık bir yaşamın kapılarını aralayın.

Sauna, Buhar Odası, Fitness

Hayatın yoğun temposunda günün yorgunluğunu atabileceğiniz konfor alanlarıyla, her anın keyfini çıkarabileceğiniz benzersiz bir yaşam

7/24 Güvenlik, Vale Hizmeti

Son teknoloji güvenlik sistemleri, 7/24 görev yapan güvenlik personelleri ile kendinizi huzurlu hissedeceksiniz.

Proje Konumu
Cemalpaşa Mahallesi 63007 Sokak Ali Keskin Apartmanı Asma Kat
Seyhan/ADANA

Telefon: 0322 453 03 74

FAX:0322 457 70 06

Email: info@keskininsaat.net