close
close
Sizi arayalım
İletişime geçmek ve detaylı bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.

Sky Residence

Sky Residence projesi Keskin İnşaat'ın üst düzey yaşam alanları ve yaşam biçimleri yaratma vizyonu ile çıktığı yoldaki önemli duraklardan biridir. Keskin İnşaat ın yenilikçi , çağdaş ve modernist tutumunu yansıtan proje , yeni nesil konut anlayışının da bölgedeki en önemli öncülerindendir.

Sky Residence 1 dönüme yakın bir arsa üzerinde, her katta tek daire 220 m2  4+1 + soyunma giyinme odası  ve kilerden oluşmaktadır.

Sky Residence resepsiyon sistemi ile yönetilecektir. Sky Residence Keskin İnşaat ın loft konsept daire projelerinden biridir. Luxor Residence nin hemen yanında olup muhteşem göl manzarası eşliğinde kusursuz bir panorama ile konuşlandırılmıştır.

8 adet kapalı devre kamera sistemi ile 24 saat gözetim altında bulunan Sky Residence sakinleri merkezi jeneratör sistemi sayesinde elektrik kesintilerine karşı korunmuştur.

Sky Residence konutlarda fonksiyonel ve konforlu yaşam alanlarını sakinlerine sunmayı hedefliyor. Akıllı detayların ve pratik çözümlerin yanında estetik bütünlüğün ön planda tutulduğu bir projedir.
Sky Residence