close
close
Sizi arayalım
İletişime geçmek ve detaylı bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.

Reşatbey Deluxe

Reşatbey DeLuxe projesi Keskin İnşaat'ın üst düzey yaşam alanları ve yaşam biçimleri yaratma vizyonu ile çıktığı yoldaki önemli duraklardan biridir. Keskin İnşaat'ın yenilikçi , çağdaş ve modernist tutumunu yansıtan proje , yeni nesil konut anlayışının da bölgedeki en önemli öncülerindendir.
 
Reşatbey DeLuxe 1,5 dönüme yakın bir arsa üzerine,her katta çift daire 210 m2 4+1 + soyunma giyinme odası ve kilerden oluşan 18 adet daire ve 3 adette işyerinden oluşmaktadır.
 
Reşatbey Deluxe'de 700 m2 kapalı,1500 m2 açık otopark,çocuk parkı ile sakinlerine Reşatbey Mahallesinde kusursuz bir yaşam sunmaktadır.
 
8 adet kapalı devre kamera sistemi ile 24 saat gözetim altında bulunan Reşatbey DeLuxe sakinleri merkezi jeneratör sistemi sayesinde elektrik kesintilerine karşı korunmuştur.
 
Reşatbey DeLuxe konutlarda fonksiyonel ve konforlu yaşam alanlarını sakinlerine sunmayı hedefliyor. Akıllı detayların ve pratik çözümlerin yanında estetik bütünlüğün ön planda tutulduğu konutlar Adana'nın Reşatbey bölgesinde kusursuz bir panaroma ile konuşlandırılmıştır.
 
REŞATBEY DELUXE PROJE KATALOĞU
Projemizi detaylı incelemek için proje kataloğunu indirebilirsiniz
Reşatbey Deluxe