close
close
Sizi arayalım
İletişime geçmek ve detaylı bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.
Panora Plaza projesi Keskin İnşaat’ın prestijli, hayatı kolaylaştıran ve üst düzey yaşam tarzı sunan iş merkezi projesidir. Keskin İnşaat’ın yenilikçi, çağdaş ve modernist tutumunu yansıtan Panora Plaza, mimar Kaya Arıkoğlu & Şahin Arıkoğlu tarafından tasarlanmış olup; yeni nesil yaşayan akıllı home ofis ambiyansının bölgedeki en önemli projesidir.
Değer yaratmaya çalışan ve zamanı değerli olan iş sahipleri için tasarlanan Panora Plaza ofisleri 40 m2 ile 540 m2 arasında değişen büyüklüklerde 1+1, 2+1, 3+1 olarak  projelendirilmiştir.
 
Resepsiyon sistemi ile yönetilen, açık kapalı otoparkı sayesinde trafik yoğunluğunu size hissettirmeyen Panora Plaza, bünyesinde bulunan fitness center ile kent yaşamını iş hayatına taşıyor. Giriş katında bulunan lounge cafe sayesinde ofis çalışanlarına çözüm odaklı hizmet sunarak hayatı kolaylaştıran Panora Plaza, teras katında bulunan full multimedyalı toplantı odası ile ofis sahiplerine eşsiz bir fırsat sunuyor. 3,25 metre kat yüksekliği ile bunaltmayan, aydınlık, ferah Panora Plaza ofisleri sadece işinize odaklanmanızı sağlıyor.
 
Panora Plaza; fiber optik altyapı , 24 saat teknik servis , 7/24 güvenlik , uluslararası normlarda yangın sistemi, multi klima altyapısı, merkezi sistem ısınma, kapalı devre kamera sistemi, kuvvetli ve zayıf akım beslemesi , su deposu ve hidroforu , merkezi jeneratörü ile kesintisiz ve sürekli çalışma ortamı sunuyor.
 
Güçlü bir yatırım yapmak isteyen ve verimi artıran bir modelle tanışmak isteyen herkes, Panora Plaza ‘nın hayatı hızlandıran benzersiz lokasyonu ve çalışanlara sunduğu imkanlarıyla iş hayatına yeni bir başlangıç yaparken, kazanç oranı çok yüksek bir bölgede yatırım imkanı buluyor. Panora Plaza ile İşi hayata, hayatı işe taşıyan Keskin İnşaat, sizi kazanmaya çağırıyor. 
PANORA PLAZA PROJE KATALOĞU
Projemizi detaylı incelemek için proje kataloğunu indirebilirsiniz

PANORA PLAZA

Panora Plaza
Döşeme Mahallesi 60075 Sokak Seyhan/ADANA