close
close
Sizi arayalım
İletişime geçmek ve detaylı bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.

Luxor Residence

Luxor Residence projesi Keskin İnşaat'ın üst düzey yaşam alanları ve yaşam biçimleri yaratma vizyonu ile çıktığı yoldaki önemli duraklardan biridir. Keskin İnşaat'ın yenilikçi , çağdaş ve modernist tutumunu yansıtan proje , yeni nesil konut anlayışının da bölgedeki en önemli öncülerindendir.

Luxor Residence 4 dönüme yakın bir arsa üzerinde, her katta çift daire 250 m2  4+1 + soyunma giyinme odası + vestiyer odası ve kilerden oluşan 40 adet daire bulunmaktadır.

Luxor Residence resepsiyon sistemi ile yönetilmektedir. Aşağıda fitness salonu, saunası , plates odası , mini kreşi , yarı olimpik yüzme havuzu , çocuk havuzu, açık hava jakuzisi ve süs havuzu bulunmaktadır. Luxor Residence ; yeşillerle bezenmiş peyzajında çocuk parkı , 2 adet kamelyası  , basketbol sahası , tenis kortu , 2000 m2 kapalı  otoparkı sayesinde yaşam kalitenizi yükseltecek her türlü donanıma sahiptir.

16 adet kapalı devre kamera sistemi ile 24 saat gözetim altında bulunan Luxor Residence sakinleri merkezi ısıtma sistemi ve merkezi jeneratör sistemi sayesinde elektrik kesintilerine karşı korunmuştur.

Luxor Residence konutlarda fonksiyonel ve konforlu yaşam alanlarını sakinlerine sunmayı hedefliyor. Akıllı detayların ve pratik çözümlerin yanında estetik bütünlüğün ön planda tutulduğu konutlar Adana'nın gelişmekte olan bölgesinde eşsiz manzarasıyla kusursuz bir panaroma ile konuşlandırılmıştır.
LUXOR RESIDENCE PROJE KATALOĞU
Projemizi detaylı incelemek için proje kataloğunu indirebilirsiniz
Luxor Residence