close
close
Sizi arayalım
İletişime geçmek ve detaylı bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.
KURUMSAL

Keskin İnşaat'ın odağında
insan vardır

Keskin İnşaat verdiği sözü tutan, hızlı, insanların gelişen dünyadaki isteklerini, ihtiyaçlarını karşılayabilen, yeni teknolojiye ayak uydurabilen bir firma haline gelmiştir.

1964 yılında Muzaffer Keskin tarafından kurulan Keskin İnşaat, günümüze kadar birçok iş merkezi, konut projesi ve kamu binalarını hayata geçirmiştir.
Kurulduğu günden bugüne kadar inşa ettiği 303.000 m2’lik yaşam alanlarında gerçekleştirdiği cesur yatırımlar ve mevcut standartların üzerindeki kaliteli projeleri ile bölgede inşaat sektörünün öncü firmalarından biri olmuştur.

Sektörde yılların deneyimi ile GÜVEN İNŞA eden Keskin İnşaat verdiği sözü tutan, hızlı, insanların gelişen dünyadaki isteklerini, ihtiyaçlarını karşılayabilen, yeni teknolojiye ayak uydurabilen bir firma haline gelmiştir.

Keskin İnşaat, lüksün detaylarda gizli olduğunu düşünerek başlamış olduğu her yeni projede bir önceki projenin üzerine yeni detaylar ekleyerek prestijli, hayatı kolaylaştıran ve üst düzey yaşam tarzı sunan, yeni nesil akıllı konut projelerine devam etmektedir.

Keskin İnşaat ‘ın bakış açısına göre sürdürülebilir bir hayat, sadece sürdürülebilir projelerle özümsenebilir, gerçekleşebilir.

İnsan Odaklı Tasarım

Keskin İnşaat'ın odağında insan vadır, bu yüzden en önemli kıstası güvenlik ve sağlıktır. En küçük detayında bile ergonomi, sağlık ve güven esastır. Sosyal alanları ve konutları bu prensip doğrultusunda, uzun ve titiz kontrol süreçlerinden geçerek tasarlar.

En Yeni Teknoloji

Altyapılarında kullandığı üstün teknoloji sayesinde güvenlik açısından benzersiz yapılar üreten Keskin İnşaat, kompleks çevresinde ve girişinde, genel sirkülasyon alanlarında, kapalı otopark alanlarında ve asansör hollerinde kapalı devre TV sistemi (CCTV) kullanır. Bunun yanında konutlara giriş ve lobilerde uzman ekiplerle çalışır.

Güvenli Yaşam Alanları

Kapalı otopark alanında gaz algılama (karbonmonoksit) ve uyarı sistemi bulundurur. Tüm kompleks genelinde yangın algılama ve ihbar sistemi, ek olarak anons sistemi kullanır.

Kesintisiz Enerji

Merkezi jeneratör ile konutlarındaki elektrikli cihazlar, asansörler ve ortak alanlar elektrik kesintilerinden etkilenmeden kesintisiz çalışır.

Çevreye Saygı

Dış alanların aydınlatılmasında otomatik olarak gün ışığına duyarlı bir sistem ve peyzaj alanlarının sulanmasında periyodik zamanlı otomatik sulama sistemi kullanır. Böylece sosyal alanlarda elektrik ve su tasarrufu sağlar.

Konforlu Bir Yaşam

Konutlarında akıllı ev otomasyon sistemi, kablolu ve kablosuz data sistemi (internet bağlantısı Wi-Fi), cep telefonundan durum öğrenme ve aydınlatma otomosyonu gibi akıllı teknolojik çözümler uygular.

TANITIM FİLMİ

Keskin inşaat kurulduğu günden bugüne kadar inşaa ettiği yaşam alanları ve mevcut standartların üzerindeki kaliteli projeleri ile bölgede öncü inşaat firmalarından biri olmuştur

Yüksek Kalite Standartları

Keskin İnşaat projelerini üstün kalite anlayışına uygun olarak tasarlar. Üst düzey güvenlik standartları, yaşam kalitesi ve estetik değer ön planda tutulur. Yaşamsal güvenlik kriterlerini en üst seviyede tutmak Keskin İnşaat için temel prensiptir.

Keskin İnşaat, yapılarını; yürürlükte bulunan en son Deprem Yönetmeliği, T.S. 500 Betonarme Yapıların Tasarım ve Yapım Kuralları, 4708 sayılı Yapı Denetim Kanunu ve ilgili yönetmelik hükümlerine tam uygun olarak üretir. Yapı denetim firmaları ve teknik danışmanlarca kalite kontol testine tabi tutarak TSE belgeli yüksek kaliteli yapı malzemeleriyle projelerini hayata geçirir.

Keskin İnşaat, projelerinde, yapılan detaylı sondajlara ve hazırlanan ayrıntılı zemin etüd raporlarına uygun olarak; yükleri sağlam zemine aktaran betonarme radye temel ve deprem sarsıntılarına güvenli bir şekilde karşı koyduğu kanıtlanmış C35 beton kullanır