close
close
Sizi arayalım
İletişime geçmek ve detaylı bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.
Forty Suites projesi Keskin İnşaat’ın prestijli, hayatı kolaylaştıran ve üst düzey yaşam tarzı sunan bir yaşam kompleksidir. Keskin İnşaat’ın yenilikçi, çağdaş ve modernist tutumunu yansıtan Forty Suites; yeni nesil yaşayan akıllı konut ambiyansının bölgedeki en önemli projesidir.
Forty Suites 4 dönüm arsa üzerinde tek blokta 1300 m²  zemin, 1300 m² bodrum, 1300 m² asma kattan oluşan işyeri ve Residence katlarında toplamda 40 adet modern 2+1 suit konuttan oluşmaktadır.

Forty Suites Resepsiyon sistemi ile yönetilip, Konsiyerj Hizmeti, Kat Hizmetleri, Laundry,  Fitness Salonu, Pilates, Buhar Odası ve Saunası ile kat maliklerine eşsiz bir yaşam tarzı sunacaktır. Ayrıca teras katında Süs Havuzu ve Mini Kafeteryası ile Forty Suites sahiplerine dinlendirici bir seyir keyfi sunacak şekilde konuşlandırılmıştır.

Forty Suites, yeşillerle donatılmış Peyzajı, Çocuk Parkı, Kamelyası, Süs Havuzu, 3 delikli Mini Golf sahası 1500 m² Kapalı, 2000 m² Açık Otoparkı ile yaşam kalitenizi yükseltecek her türlü donanıma sahiptir.

Forty Suites’de 24 adet kapalı devre kamera sistemi, gece ve gündüz özel güvenlik görevlileri ile 24 saat gözetim altındadır. Ayrıca Merkezi Jeneratör Sistemi ile projenin ortak alanlar ve Suit dairelerin ihtiyacını da kapsayacak şekilde elektrik kesintilerine karşı korunmuştur.

Forty Suites konutlarda fonksiyonel ve modern yaşam alanlarını sakinlerine sunmayı hedefliyor. Akıllı detayların, minimal, pratik çözümlerin yanında, estetik bütünlüğü ön planda tutan bu 2+1 suit konutlar, Türkmenbaşı Bulvarı üzerinde yer almaktadır. Forty Suites Adana halkının yaşamını kolaylaştırmak için tasarlanmış eşsiz bir Keskin İnşaat projesidi
FORTY SUITES PROJE KATALOĞU
Projemizi detaylı incelemek için proje kataloğunu indirebilirsiniz
Forty Suites