close
close
Sizi arayalım
İletişime geçmek ve detaylı bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.
Crystal Residence projesi Keskin İnşaat'ın üst düzey yaşam alanları ve yaşam biçimleri yaratma vizyonu ile çıktığı yoldaki önemli duraklardan biridir. Keskin İnşaat ın yenilikçi , çağdaş ve modernist tutumunu yansıtan proje , yeni nesil konut anlayışının da bölgedeki en önemli öncülerindendir.

Crystal Residence 6 dönüme yakın bir arsa üzerinde, her katta çift daire 250 m2  4+1 + soyunma giyinme odası + vestiyer odası ve kilerden oluşan ayrıca 210 m2  3+1 + soyunma giyinme odası + vestiyer odası ve kilerden oluşan 2 ayrı tipte daireler mevcuttur.

Crystal Residence resepsiyon sistemi ile yönetilecektir. Aşağıda fitness salonu, saunası , plates odası , mini kreşi , yarı olimpik yüzme havuzu , çocuk havuzu, açık hava jakuzisi ve süs havuzu bulunmaktadır. Crystal Residence ; yeşillerle bezenmiş peyzajında çocuk parkı , 2 adet kamelyası  , basketbol sahası , 5 delikli mini golf sahası ve 2000 m2 kapalı 2100 m2 açık alandan  oluşan otoparkları sayesinde yaşam kalitenizi yükseltecek her türlü donanıma sahiptir.

16 adet kapalı devre kamera sistemi ile 24 saat gözetim altında bulunan Crystal Residence sakinleri merkezi jeneratör sistemi sayesinde elektrik kesintilerine karşı korunmuştur.

Crystal Residence konutlarda fonksiyonel ve konforlu yaşam alanlarını sakinlerine sunmayı hedefliyor. Akıllı detayların ve pratik çözümlerin yanında estetik bütünlüğün ön planda tutulduğu konutlar Adana nın gelişmekte olan bölgesinde eşsiz manzarasıyla kusursuz bir panaroma ile konuşlandırılmıştır. 
CRYSTAL RESIDENCE PROJE KATALOĞU
Projemizi detaylı incelemek için proje kataloğunu indirebilirsiniz
Crystal Residence