0322 453 03 74 info@keskininsaat.net

Keskin İnşaat'ın odağında insan vadır, bu yüzden en önemli kıstası güvenlik ve sağlıktır. En küçük detayında bile ergonomi, sağlık ve güven esastır. Sosyal alanları ve konutları bu prensip doğrultusunda, uzun ve titiz kontrol süreçlerinden geçerek tasarlar.

Altyapılarında kullandığı üstün teknoloji sayesinde güvenlik açısından benzersiz yapılar üreten Keskin İnşaat, kompleks çevresinde ve girişinde, genel sirkülasyon alanlarında, kapalı otopark alanlarında ve asansör hollerinde kapalı devre TV sistemi (CCTV) kullanır. Bunun yanında konutlara giriş ve lobilerde uzman ekiplerle çalışır.

Kapalı otopark alanında gaz algılama (karbonmonoksit) ve uyarı sistemi bulundurur. Tüm kompleks genelinde yangın algılama ve ihbar sistemi, ek olarak anons sistemi kullanır.

Merkezi jeneratör ile konutlarındaki elektrikli cihazlar, asansörler ve ortak alanlar elektrik kesintilerinden etkilenmeden kesintisiz çalışır.

Dış alanların aydınlatılmasında otomatik olarak gün ışığına duyarlı bir sistem ve peyzaj alanlarının sulanmasında periyodik zamanlı otomatik sulama sistemi kullanır. Böylece sosyal alanlarda 'a varan elektrik ve su tasarrufu sağlar.

Konutlarında akıllı ev otomasyon sistemi, kablolu ve kablosuz data sistemi (internet bağlantısı Wi-Fi), cep telefonundan durum öğrenme ve aydınlatma otomosyonu gibi akıllı teknolojik çözümler uygular.